Regulier rooster

Het zwembad heeft een standaard gebruiksrooster, in vakanties geldt echter in sommige gevallen een alternatief rooster. Controleer dus regelmatig het zwemrooster voor afwijkende openingstijden.

Heb je vragen over het rooster, of wil je meer informatie over de activiteiten binnen het rooster zoals hierboven vermeld? Neem dan vrijblijvend contact met ons op!

Bekijk het rooster

Zwemmen

Regulier rooster
Maandag
07:00-08:30 uur
Banen zwemmen
12:00-13:00 uur
Aqua fifty-fit
15:00-15:45 uur
Banen zwemmen
16:15-17:15 uur
Zwemles: Bad 1 en 2
17:15-18:15 uur
Zwemles: Bad 3 en 4/5
19:15-20:15 uur
Aquajogging
20:15-21:15 uur
Banen zwemmen (damesuur)
Dinsdag
08:30-09:15 uur
Meer bewegen voor ouderen
09:15-10:00 uur
Reuma-patiƫntengroep
10:00-10:30 uur
Baby-, Peuterzwemmen (3-4 jaar)
10:00-10:30 uur
Baby-, Peuterzwemmen (2-3 jaar)
10:30-11:00 uur
Baby-, Peuterzwemmen (14-24 maanden)
11:00-11:30 uur
Baby-, Peuterzwemmen (9-14 maanden)
11:30-12:00 uur
Baby-, Peuterzwemmen (2-9 maanden)
12:00-13:00 uur
Banen zwemmen
15:00-15:45 uur
Banen zwemmen
16:15-17:15 uur
Zwemles: Bad 1 en 2
17:15-18:15 uur
Zwemles: Bad 3 en 4/5
Woensdag
07:00-08:30 uur
Banen zwemmen
08:30-11:30 uur
Reactiveringszwemmen (de Careyn)
11:45-12:45 uur
Banen zwemmen
11:45-12:45 uur
Recreatief zwemmen
15:45-16:15 uur
Zwemles: Bad 1 en 2
16:15-16:45 uur
Zwemles: Bad 1 en 2
16:45-17:15 uur
Zwemles: Bad 3 en 4/5
17:15-17:45 uur
Zwemles: Bad 6 en 6 (diplomagroep)
17:45-18:15 uur
B-les
19:15-20:15 uur
Aqua-varia
20:15-21:15 uur
Banen zwemmen
Donderdag
09:30-10:30 uur
Trimzwemmen
10:30-11:30 uur
Aqua fifty-fit
12:00-13:00 uur
Banen zwemmen
15:00-15:45 uur
Banen zwemmen
15:45-16:45 uur
Zwemles: Bad 6 en 6 (diplomagroep)
16:45-17:45 uur
B-les
16:45-17:45 uur
C-les
20:15-21:15 uur
Banen zwemmen
Vrijdag
09:00-10:00 uur
Fit en Gezond afvallen (per cursus)
15:00-15:45 uur
Banen zwemmen
15:45-16:45 uur
Zwemles: Bad 6 en 7 (diplomagroep)
16:45-17:45 uur
B-les
16:45-17:45 uur
C-les
19:15-20:45 uur
Recreatief zwemmen
Zaterdag
08:45-09:15 uur
Zwemles: Bad 1 en 2
09:15-09:45 uur
Zwemles: Bad 1 en 2
09:45-10:15 uur
Zwemles: Bad 3 en 4/5
10:15-10:45 uur
Zwemles: Bad 6 en 7 (diplomagroep)
10:45-11:15 uur
B-les
10:45-11:45 uur
C-les
11:45-12:45 uur
Zwemvaardigheid 1, 2 en 3